Konfesjonał dyżurny

GRAFIK DYŻURÓW SPOWIEDNIKÓW

LIPIEC – SIERPIEŃ 2020 r.
poniedziałek – piątek godz. 10.00-12.00; 16.00-18.00;
sobota godz. 10.00-12.00

 

DZIEŃ  GODZINY  DYŻUR
 PONIEDZIAŁEK 10-12  O. PAULIN
16-17  DUSZPASTERZ KATEDRY ŚWIDNICKIEJ / KS. Z. BOCHEŃSKI*
17-18  DUSZPASTERZ KATEDRY ŚWIDNICKIEJ / KS. Z. BOCHEŃSKI*
 WTOREK 10-12  KS. F. SKWAREK / KS. M. LEWANDOWSKI */ DUSZPATERZ DEKANTU ŚWIDNICA-ZACHÓD
16-17  DUSZPASTERZ KATEDRY ŚWIDNICKIEJ / KS. Z. BOCHEŃSKI*
17-18 DUSZPASTERZ KATEDRY ŚWIDNICKIEJ /  KS. Z. BOCHEŃSKI*
 ŚRODA  10-12 O. FRANCISZKANIN / O. REDEMPTORYSTA /
KS. PIOTR GOŁUCH/KS. J.NASTAŁEK
16-17 DUSZPASTERZ DEKANTU ŚWIDNICA-ZACHÓD / KS. Z. BOCHEŃSKI*
17-18  DUSZPASTERZ  DEKANTU SWIDNICA ZACHÓD / KS. Z. BOCHEŃSKI*
 CZWARTEK 10-12  KS. PALLOTYN/X. NASTAŁEK*
16-17  KS. R. KISIEL / KS. K. ORA *
17-18  KS. R. KISIEL / KS. K. ORA*
 PIĄTEK 10-12  KS. K.KRZAK/KS.BOCHEŃSKI/KS. M.LEWANDOWSKI
16-17  PRZEŁOŻONY WSD W ŚWIDNICY
17-18  DUSZPASTERZ KATEDRY ŚWIDNICKIEJ
 SOBOTA 10-12  O. SERCANIN / KS. JEZUITA /
KS. J.NASTAŁEK/DUSZPASTERZ KATEDRALNY*

 

 Spowiednicy:

Zakonni: OO. Paulini (Świdnica); OO. Franciszkanie OFM (Kłodzko); OO. Redemptoryści (Bardo); OO. Sercanie (Polnica-Zdrój), Księża Jezuici (Kłodzko), Księża Pallotyni (ks. Piotr Kopera SAC – Wałbrzych)

  1. ks. Zenon Bocheński – ks. senior – DKE
  2. ks. prałat Radosław Kisiel – dyrektor Caritas –Świdnica
  3. ks. Julian Nastałek- wykładowca WSD Świdnica
  4. ks. Krzysztof Krzak – proboszcz parafii pw. św. Jana Nepomucena w Piskorzowie
  5. ks. Krzysztof Ora – dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Świdnickiej Kurii Biskupiej
  6. ks. Franciszek Skwarek – ks. senior – DKE
  7. ks. Marian Lewandowski – ks. senior – DKE
  8. ks. Piotr Gołuch – ojciec duchowny w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Świdnickiej

* dyżury zamienne:

Duszpasterz katedry świdnickiej – lipiec; ks. Z. Bocheński – sierpień

wtorek:

  1. ks. Skwarek F. – 18, 25 VIII
  2. ks. Lewandowski M. – 7 VII, 21 VII, 4 VIII

duszpasterz dekanatu Świdnica Zachód – 14 VII, 28 VII, 11 VIII

środa:

g.10-12

  1. o. Franciszkanie – 1 VII, 8 VII, 22 VII,
  2. o. Redemptoryści – 12, 26 VIII
  3. ks. Piotr Gołuch – 5 VIII, 19 VIII
  4. ks. Julian Nastałek – 15 VII
  5. g. 16-18
  6. ks. Z. Bocheński – 1 VII, 15 VII, 29 VII, 12 VIII, 26 VIII

duszpasterz Dekanatu Świdnica – Zachód – 8 VII, 22 VII, 5 VIII, 19 VIII

czwartek:

  1. ks. J. Nastałek – 6 VIII –godz. 10.00 – 12.00
  2. ks. R. Kisiel – lipiec – godz. 16.00 – 18.00
  3. ks. K. Ora – sierpień – godz. 16.00 – 18.00

piątek:

  1. ks. K. Krzak – 10 VII, 24 VII, 14 VIII, 28 VIII
  2. ks. Zenon Bocheński – 3 VII, 31 VII, 21 VIII
  3. ks. M. Lewandowski – 17 VII, 7 VIII

sobota

  1. o. Sercanie – 4 VII, 25 VII, 22 VIII
  2. o. Jezuici – 11 VII, 1 VIII, 29 VIII
  3. ks. Julian Nastałek – 18 VII,

duszpasterz parafii katedralnej – 8 VIII