Pielgrzymka do Włoch 2023

Termin: 16-22.04.2023

Dzień 1               Wyjazd w godzinach popołudniowych około 15:00. Bezpośredni przejazd przez Czechy Austrię do Włoch. (nocna podróż)

Dzień 2               Przed południem przyjazd do Asyżu tam Msza Święta i zwiedzanie miasta Św. Franciszka i Św. Klary. Po południu przejazd do Sanktuarium Św. Rity – patronki rzeczy beznadziejnych. Zwiedzanie, kolacja i nocleg w hotelu w okolicach Rzymu.

Dzień 3               Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Rzymu: Bazylika Św. Jana na Lateranie, Św. Schody, Koloseum, Forum Romanum Kapitol, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna Di Trevi, Plac Hiszpański. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 4               Śniadanie w hotelu i kontynuacja zwiedzania Rzymu m.in. Bazylika Św. Piotra i Muzeum Watykańskie, następnie przejazd do Monte Cassino, nawiedzenie opactwa benedyktynów oraz cmentarza żołnierzy polskich. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 5               Po śniadaniu przejazd do Sanktuarium Maryjnego Loretto (Sanktuarium Domku z Nazaretu), tam Msza Święta i zwiedzanie, a następnie kontynuacja podróży do San Marino – zwiedzanie. Kolacja i nocleg w hotelu w okolicach Rimini.

Dzień 6               Śniadanie i wyjazd do Padwy, Msza Święta i zwiedzanie Bazyliki Św. Antoniego, spacer po mieście. Przejazd do Wenecji – tam rejs statkiem do Placu Św. Marka, zwiedzanie bazyliki, czas wolny a po nim spacer uliczkami Wenecji. Wieczorem kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 7               Po śniadaniu bezpośredni przejazd do Wiednia, krótki pobyt w centrum, zwiedzanie m.in. Katedry Św. Stefana a następnie Msza Święta na Kahlembergu i kontynuacja podróży do Polski. Planowany powrót w godzinach późnowieczornych i zakończenie pielgrzymki.

CENA: 300€ + 600 PLN

Świadczenie zawarte w cenie

– Przejazd Autokarem

– Przewodnik

– Ubezpieczenie NW i KL

– 5 noclegów w hotelach + HB

 PRZY ZAPISIE DO KOŃCA LUTEGO PROSIMY O WPŁATĘ ZALICZKI W WYSOKOŚCI 200 ZŁ I 100 EURO

ZAPISY I INFORMACJE KS. PAWEŁ TRACZYKOWSKI TELEFON 501928624

Adres mailowy ptraczyk4@wp.pl

Wstępy i opłaty do zwiedzanych obiektów dodatkowo płatne 50

TURYSTYKA KRAJOWA I ZAGRANICZNA „ PIAST TOURIST „ JÓZEF SZPETKOWSKI BRZEG UL. PIŁSUDSKIEGO 23/11 TEL: +48 / 602 339 806 lub 77/ 444 14 72 E-MAIL : jozefbrzeg@wp.pl