Biskup Świdnicki zwraca się z prośbą o każdą formę wsparcia trwającego w katedrze remontu.

Z racji przeżywane w tym miesiącu uroczystości św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, patrona diecezji i katedry, przypominam, że w świdnickiej katedrze trwają od kilku miesięcy prace remontowo – konserwatorskie. Są one prowadzone dzięki przyznanej dotacji, która nie zaspakaja jednak w pełni wszystkich koniecznych wydatków. Dlatego, dziękując wszystkim diecezjanom za dotychczasową pomoc, proszę o każdą formę wsparcia. Ofiary na cel remontowy można przekazać w formie elektronicznej korzystając z ikony „zbiórka – remont katedry” zamieszczonej na stronie internetowej diecezji i parafii katedralnej.

Wszystkim dobrodziejom dziękuję staropolskim „Bóg zapłać” i zapewniam o modlitwie. + Biskup Marek Mendyk, Biskup Świdnicki.

***

Duszpasterze parafii katedralnej także dziękują na wszelkie wsparcie i dodatrkowo zachęcają do nabywania cegiełek ze słodką zawartością.

Drodzy Parafianie bardzo serdecznie dziękujemy Wam za ofiary na bieżące potrzeby, które wpłacacie na konto naszej parafii, a także za ofiary składane na tacę. Dziękujemy za Waszą hojność serca, zrozumienie i życzliwość. Jednocześnie informujemy, że w zakrystii lub przy wyjściu z kościoła, są do nabycia okolicznościowe cegiełki w cenie 20 zł pod nazwą „wspieram mój kościół”, ze słodką zawartością. Zapraszamy do nabywania.