Ogłoszenia

VI Niedziela Wielkanocna

26 maja 2019

  1. Dziś podczas Mszy świętej o 11.30 dzieci z klas III przystąpią do I Komunii Świętej.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, które odprawiane są do piątku przed wieczorną Mszą św. o godz. 17.30.
  3. Dziękujemy za modlitwy i ofiary na rzecz remontu katedry. Msza Święta w intencji ofiarodawców zostanie odprawiona w sobotę 1 czerwca o godzinie 6.30 w Kaplicy MB Świdnickiej.
  4. W sobotę 1.VI o 8.15 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi w kaplicy MB Świdnickiej.
  5. Z racji I soboty miesiąca przed południem księża odwiedzą chorych, ks. Paweł swoich chorych odwiedzi w sobotę 8 VI.
  6. Nasza parafia organizuje wyjazd na pielgrzymkę róż żywego Różańca na Jasną Górę w sobotę 1 czerwca. Zapisy w zakrystii. Koszt 60 zł. Przy zapisie prosimy podać numer PESEL. Wyjazd na pielgrzymkę w sobotę 1 czerwca o godzinie 4.30 rano spod Banku Zachodniego.
  7. Zapraszamy na czwarte, ostatnie w tym roku akademickim, spotkanie programu Drogami Wiary i Rozumu. W czasie wykładu Pani Debora Sianożęcka, psycholog-psychiatra wygłosi wykład pt.: „Czy Jezus mógł się zakochać? Syn Boży jako wzór mężczyzny”. Spotkanie odbędzie się 3 czerwca (poniedziałek) o godzinie 17.00 w auli WSD w Świdnicy.
  8. Są wolne intencje mszalne. Zachęcamy do modlitwy za żywych i zmarłych. Msze Święte można zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej
  9. W sobotę 1 VI odbędzie się wyjazd do Kutnej Hory i Hradec Kralove. Koszt 100 zł. Zapisy w Wydziale Duszpasterskim Świdnickiej Kurii Biskupiej.